אשדוד דיגיטל

סושי אשדוד

מחפשים סושי באשדוד, לשבת עם המשפחה חברים ואפילו לצאת לדייט? בעמוד הזה תוכלו למצוא את רוב מסעדות הסושי המומלצות והכשרות באשדוד..

קרניבורגר נתיבות
פיצה סחבק נתיבות

מאור דיגיטל

מאור דיגיטל הינו משרד הנותן שירותים בדיגיטל, מתמחים בניהול קמפיינים חכמים בפייסבוק ואינסטגרם.

כתבות על סושי באשדוד

סושי אשדוד
סושי אשדוד
סושי מומלץ באשדוד
סושי מומלץ באשדוד
סושי כשר באשדוד
סושי כשר באשדוד

לכל הכתבות בנושא סושי באשדוד >>

מחירי סושי באשדוד

  • קומבו 24 יחידות 170 - 250 ₪
  • רול 6 יחידות 25 - 75 ₪
  • רול 8 יחידות 55 - 100 ₪

למחירון המלא בנושא סושי >>

מידע על סושי באשדוד

סושי אשדוד

אוהבים לאכול סושי, להזמין ממסעדה? אולי אתם בכלל אוהבים להכין סושי בבית..  ואולי בא לכם רק משהו זריז ומשביע באמצע יום עבודה? ריכזנו עבורכם את כל מסעדות הסושי הכי שוות של אשדוד.

כולנו יודעים להכין אוכל בבית ואפילו אולי שרפנו מטבח או שניים, אבל אין כמו החוויה של לשבת אחרי יום עבודה ארוך עם החברים, או בת הזוג במסעדה שאתה אוהב, ולקבל פינוק עד השולחן, הפינוק שבעובדה שלא צריך לבשל או לנקות את המטבח, ושיש מישהו שמגיש לך את האוכל, מעצימה את חווית הישיבה במסעדה וכל אלה הופכים לחוויה אחת מושלמת.

סושי אשדוד

מסעדת סושי באשדוד שמכבדת את עצמה צריכה להיות נקייה ומסודרת, ושהשרות בה יהיה יוצא מן הכלל, מסעדת סושי מומלצת באשדוד לא חייבת להיות מסעדת בוטיק שמגישה רק מאכלי יוקרה: מסעדת סושי מומלצת היא סושיה שהלקוחות נהנים לשהות ולאכול בה, וכך הם ממליצים לחברים ולקרובי המשפחה על השירות הטוב שקיבלו.

כמה עולה סושי באשדוד?

כיום עם כל כך הרבה מסעדות סושי בעיר אשדוד שרק גדלה ומתפתחת, נפתחות עוד ועוד מסעדות סושי באשדוד.. ישנם המון מסעדות סושי, ולכן המחיר משתנה ממסעדה למסעדה, המחיר במסעדת סושי באשדוד אמורה בין 70 ל 150 ₪. באופן כללי מחירי סושיות באשדוד לא יקרות כל כך, ולא נקרע הכיס כשאתה יוצא לשבת עם משפחה או חברים במסעדה. לסיכום המחיר משתנה בסוג האוכל שאותו אתם מזמינים ממסעדה למסעדה.

משלוחי סושי באשדוד

לכל סושי בפורטל העסקים של אשדוד דיגיטל הקמנו עמוד עסקי עם תיאור המסעדה, שעות פתיחה, טלפון של המסעדה, דפים חברתיים מקושרים, דרכי הגעה ועוד.. באמצעות כפתור הטלפון בעמוד העסק ניתן להתקשר למסעדת הסושי ולהזמין את המנה הרצויה שבחרנו, לבצע משלוח או טייק אוואי. בנוסף ניתן להתקשר ולברר אודות מנות ההגשה, תפריטים, כשרות המקום, ועלות של מנות פתיחה ומנות עסקיות.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים

תפריט נגישות

Scroll to Top