אשדוד דיגיטל

כיצד לבחור זכוכיות לבית? 

כיצד לבחור זכוכיות לבית? 

 

בחירת זכוכיות לבית היא משימה שאולי רק נראית פשוטה. העולם הטכנולוגי מתפתח במהירות, וכך גם תוצרי הזכוכית הקיימים בשוק משתנים ומתקדמים באופן תמידי. כאשר מתקבלת החלטה לשדרג את הזכוכיות של ביתכם, ישנם כמה גורמים מרכזיים שעליכם לשקול. עליכם לקחת בחשבון את העיצוב הכללי של הבית, את הביצועים הפונקציונליים שאתם מחפשים, וגם את התקציב שיש ברשותכם.

 

מבין הפתרונות הרבים קיימת האופציה של וילונות זכוכית שהיא לא רק פונקציונלית, אלא גם מעלה את הערך הוויזואלי והאסתטי של הנכס. בחירה נכונה יכולה להוסיף לביתכם יופי ואופי, תוך שמירה על פרטיות ואיכות החיים בו.

 

וילונות זכוכית  

מערכת וילונות זכוכית היא מערכת שמגיעה עם פרופיל עליון ותחתון המשמש כמסילה, כאשר בין הזכוכיות אין חציצה של פרופיל, כך שמתקבל קיר שקוף ונקי. הזכוכיות נאספות לצד בצורה נקיה ללא פרופילי אלומיניום דבר שמשאיר את החלל נקי ללא שום פרופיל אלומיניום המפריע לחלל או לנוף.

המערכת מאוד נוחה לשימוש, קל לקפל ולהחזיר את הזכוכיות הנאספות וקל מאוד לנקות את הזכוכית משני צדדיה.

 

כיצד לבחור זכוכיות לבית ? 

בחירת וילונות זכוכית יכולה להיות מאתגרת ומבלבלת, במיוחד אם אין לכם ניסיון בתחום.

תחילה חשוב להבין מה הצרכים שלכם ושל הנכס, לכן, נספק לכם מדריך קצר שיסייע:

  1. הצורה והגודל- עליכם להחליט על הצורה והגודל של וילונות הזכוכית. כל בית מעוצב בסגנון משלו, וכך גם החלונות שבו. חשוב לבחור וילונות שיתאימו לסגנון העיצובי של הבית, כך שתהיה השלמה אסתטית לכל החלל.

 

  1. חומר הזכוכית- איכות הזכוכית שממנה וילונות הזכוכית עשויים הוא גורם חשוב. זכוכית באיכות גבוהה תאפשר לאור לחדור לחלל בצורה נכונה, מבלי לחשוש מנזק של קרני השמש או קרני UV שיכולות להזיק לרהיטים בבית.

 

  1. פונקציונליות- עליכם לחשוב על המטרה שלשמה אתם מעוניינים בהתקנת וילונות זכוכית. האם אתם מחפשים פרטיות מוחלטת? האם אתם רוצים שתיהיה אופציה לווסת את האור בבוקר ובערב?
    יש להשוות בין מגוון האפשרויות הקיימות בשוק כמו תיקון באופן ידני או אוטומטי, אפשרות לשליטה באור, ועוד.

 

  1. אבטחה ועמידות- יש לחשוב גם על אפשרויות אבטחה ועמידות הזכוכית. ייתכן ותרצו זכוכית עם  תכונות אנטי שבירה או להשתמש בטכנולוגיות יחודיות למניעת פריצה.

 

  1. תקציב- חשוב להגדיר את התקציב שיש ברשותכם לרכישת וילונות הזכוכית. בצעו השוואת מחירים בין ספק לספק ותבחרו את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. 

 

לסיכום 

בחירת זכוכיות לבית יכולה להיות משימה לא פשוטה, אך אם מתמקדים ברשימת הקריטריונים שעל פיהם יש לבחור זכוכיות לבית, המשימה תהפוך לקלה הרבה יותר וההחלטה שתתקבל תהיה המתאימה ביותר.

בנוסף מומלץ לקבל ייעוץ מאיש מקצוע בעל ניסיון בתחום או חברה שמתמחה בהתקנת מערכות זכוכית שיעזרו לכם לבחור את מערכות הזכוכית המתאימות ביותר עבורכם ועבור החלל שלכם.

על הכותב
על הכותב

מאור בן יעקב - מייסד הפורטל יזם ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים.

תפריט נגישות

Scroll to Top